Aicinām iepazīt pasta vēsturi!
Piektdiena, 08 septembris 2017 13:37

 Sadarbībā ar  Latvijas Lauksaimniecības muzeja krājuma glabātāju un Latvijas Filatēlistu Apvienības goda biedru Aivaru Cimermani, radīta unikāla iespēja iepazīt pasta vēsturi sākot no tā pirmsākumiem, kad pasta pārvešanai un pārsūtīšanai izmantoja pasta baložus, dirižabļus un pasta karietes - līdz mūsdienām. Izstādē tās autors izvietojis plašu informatīvo materiālu no savas personīgās kolekcijas, kas krāts, pētīts un sistematizēts vairāku gadu desmitu garumā.

Izstāde Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē būs apskatāma no 8. septembra līdz 21. oktobrim, bet 13. septembrī plkst.18:00 būs tikšanās ar tās autoru un iespēja noklausīties viņa stāstījumu par pasta vēsturi un izstādē skatāmajām kolekcijām.

Aizputes novadpētniecības muzeja-TIP vadītāja Jolanta Berga

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads