MULTENKULTEN: Senākie Aizputes apraksti
Ceturtdiena, 07 septembris 2017 07:52

 9. septembrī Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā, Atmodas ielā 16, no plkst. 10.00 – 15.00 tiks rādīts papildus seans bērnu radītai īsfilmiņai par Aizputes vēsturi, kas tapusi pateicoties animācijas studijai MULTENKULTEN.

2015. gada decembrī animācijas studija MULTENKULTEN aicināja Aizputes novada bērnus uz divu dienu animācijas meistardarbnīcām, lai kopā veidotu animācijas filmas. Balstoties uz vēsturiskiem materiāliem, bērni paši izdomāja filmām scenārijus par savu pilsētu, taisīja tēlus un tos animēja. Darbnīcā bija iespēja iepazīties ar galvenajiem animācijas kustības veidošanas principiem, uzzināt kā vienkāršā veidā var izveidot papīra tēlus un kā zīmēt scenāriju.

Filmiņa veidota ar profesionālu animācijas programmu, kurā uzreiz iespējams redzēt izveidoto kustību un koriģēt to, ja nepieciešams. Filmiņas rezultāts tika iegūts ļoti labā izšķirtspējā, un ieguldītais darbs, veidojot tēlus, ir labi redzams.

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs,
Atmodas iela 16, Aizpute
(+371) 28617307
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
www.visitaizpute.com

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads