Piedzīvojums visai ģimenei „Atrasts kukurūzas labirintā”!
Pirmdiena, 28 augusts 2017 07:56

 Vai Tu esi sajuties kā skudriņa zaļā pļavā? Vai zini kā ir lūkoties debesīs caur kukurūzu mežu, kas stiepjas pāri Tavām rokām? Vai esi gatavs doties nepilnu trīs kilometru garā pastaigā, orientēties kukurūzā un pilnīt viktorīnas, uzdevumus un trases laikā iepazīt Kurzemes skaistākās vietas? Ja tici saviem spēkiem, ja esi gatavs doties pretim nezināmajam, ja nebaidies sastaptieties ar kukurūzā dzīvojošajiem putniņiem un maziem zvēriņiem, tad Tev noteikti šeit ir jābūt!

Sestdien, 2.septembrī plkst. 13:00 - 19:00 Aizputes novads, Kazdangas pagasts, "Grigaļi" (3 km no Valtaiķiem uz Embūtes pusi).

 

Svinīgi atklāsim kukurūzas labirintu, piedalīsimies spēlēs, dosimies šķēršļu joslā, veidosim dažādus radošus sīkumiņus, pildīsim foto orientēšanās uzdevumus, gatavosim kukurūzas saldumus!

Pārējais, lai paliek pārsteigumā! 

Uz tikšanos, piedzīvojumu meklētāji!

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads