Lūdzam Jūs piedalīties īsā aptaujā par VPVKAC!
Otrdiena, 22 augusts 2017 10:19

Aizputes novada Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) apmeklētāji!
Lūdzam Jūs piedalīties īsā aptaujā!

Aizputes novada Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centram (turpmāk tekstā – VPVKAC) ir lūgts organizēt VPVKAC klientu aptauju un noskaidrot kādus pakalpojumus iedzīvotāji vēlētos vēl saņemt un vai ir vēl kādi pakalpojumi, kurus būtu vēlams nodrošināt papildus jau piedāvātajiem VPVKAC?

Sakarā ar to, tiekat laipni aicināti ierasties klātienē VPVKAC (Atmodas iela 22, Aizputē, 1.stāvā, 9.kabinetā) un iesaistīties aptaujā - norādot tikai savu tālruņa numuru, lai ar Jums vēlāk, telefoniski sazinātos un uzdotu dažus jautājumus par VPVKAC darbību.

Atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā. Aptauja ir anonīma, jo Jūsu vārds, uzvārds netiks izmantots un netiks saistīts ar atbildēm, kā arī telefona numurs pēc aptaujas tiks izdzēsts.

Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centra klienta aptaujas anketa

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads