Jaunumi Liepājas Universitātes uzņemšanā studijās
Trešdiena, 19 jūlijs 2017 08:00

Jaunajā studiju gadā Liepājas Universitāte piedāvā arī jaunas programmas – pirmā līmeņa profesionālo programmu „Pirmsskolas skolotājs", kas dod iespēju 2 vai nepilnā laikā 2,5 gadu laikā iegūt pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju. Pēc tam iespējams studijas turpināt un iegūt arī bakalaura grādu.

Profesionālā maģistra programmā „Vadības zinības" var iestāties ar akadēmisko izglītību (bez kvalifikācijas) un 2,5 gadu laikā iegūt gan kvalifikāciju, gan maģistra grādu.

Turpinās uzņemšana tālmācības programmā „Sākumskolas un pamatskolas mācību priekšmetu skolotājs", kura tiek realizēta kopā ar Latvijas Universitāti, kā arī no 28. augusta līdz 2. septembrim notiks uzņemšana jaunajā studiju programmā „Aktiermāksla”, kurā tiks sagatavoti aktieri Liepājas teātrim.

Papildus uzņemšana notiks augusta pēdējā nedēļā. Vairāk info www.liepu.lv

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads