Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Konkurss "Par skaistāko latvijas daiļdārzu un lauku sētu 2017. gadā"
Ceturtdiena, 06 jūlijs 2017 11:16

Konkursā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, kuri izveidojuši daiļdārzu, vasarnīcas dārzu vai iekopuši lauku sētu. Daiļdārzus un lauku sētas konkursam piesaka dārza īpašnieks, pagasta pārvalde, pilsētas, novadā pašvaldība, dārza veidotājs vai kāda cita persona ar dārza īpašnieka piekrišanu.

Pieteikumus sūtiet

• pa pastu: Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrībai, Zalves iela 23-1, Rīga LV-1046;

Pieteikumā jānorāda daiļdārza vai lauku sētas atrašanās vietas adrese, pieteicēja adrese un tālrunis. Vēlams pievienot vizuālo materiālu. Mutiski pa tālruni: 22023681

Pieteikumus lūdzam nosūtīt līdz 2017. gada 14. jūlijam
Dārzu vērtēšana notiks līdz 2017. gada 1. septembrim

Konkursu rīko Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība