Invalīdu biedrība “Cerība" projekta ietvaros dodas ekskursijā uz Ventspili
Ceturtdiena, 06 jūlijs 2017 11:09

 No š.g. 1.aprīļa Invalīdu biedrībā “Cerība” notiek Ziedot.lv projekts - „Sociālās palīdzības sniegšana”. Š.g. 28. jūnijā projekta ietvaros biedrības biedri devās ekskursijā uz Ventspili, kur apmeklēja Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejas daudzfunkcionālo dienas centru "Ventiņmāja". Dienas centrā cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti un senioriem ir iespējas vingrot, piedalīties dažādās interešu nodarbībās un paēst pusdienas. Paldies centra vadītājai par uzņemšanu.

Mēs apmeklējām arī Ventspils piejūras brīvdabas muzeju, Ventspils planetāriju, izstaigājām garo Ventspils molu un varošākie uzkāpa Lemberga hūtē.

Invalīdu biedrība “Cerība”

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads