Pateicība "Labie Darbi"!
Ceturtdiena, 06 jūlijs 2017 08:07

 Jūnija sākumā notika AMS organizēts pasākums bērniem "Zaļā prakse" Pāvilostā. Tur devās padsmit bērnu, trīs skolotāji un, Kristīne Grīnberga, kura brīvprātīgi piekrita doties līdzi, lai gatavotu visiem brokastis un vakariņas. Pusdienas tika nodrošinātas ar ēdināšanas pakalpojumu.

Es, Kristīne Grīnberga gribēdama, lai bērniem paliktu lielāka kabatas naudiņa un vecākiem nebūtu jāmaksā par dārgām ēdināšanām, ātrumā izdomāju lūgt atbalstu Aizputes novada cilvēkiem, jaunsaimniekiem, zemniekiem, kas varētu mums labprātīgi uzdāvināt lauku labumus. Vienas dienas laikā viss realizējās, bija liela atsaucība. Tika sagādāti - gaļa, kartupeļi, milti, olas, medus, biezpiens, krējums, dažādi pašgatavoti labumi........fantastiski!

Paldies Jums....

Anitai Rogai, Kristīnei Vītolai, Aigai Zeltagraudai, Lindai Ašmanei, Sanitai Beļajevai, Ingunai Vālodzei, Ļubai Grīnbergai, Ārijai Dēvitai, Baibai Boļšakovai, Ritai Kļavai un viņu ģimenēm par jauko atsaucību šīs idejas realizēšanai.

Mīļu paldies saku Intai Santai, kura atbrauca pie mums uz Pāvilostu ciemos un veltīja kopā būšanu jūras krastā uz kopīgu meditāciju. Jūra mūs vienoja un visi izbaudīja kopīgu dvēseles atpūtu.

Un protam arī lielu paldies AMS direktoram - Armandam Ausmanim, skolotājām - Andai Lieģei un Ingai Eidiņai par manis pieņemšanu savā pulciņā.

Paldies Jums.
Bērni bija fantastiski...
Labie darbi vienmēr atalgojas..

Ar cieņu!
Alises mamma Kristīne Grīnberga.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads