Atcerēties. Pieminēt. Atgādināt.
Ceturtdiena, 08 jūnijs 2017 13:54

 Šā gada 12.maijā Invalīdu biedrība “Cerība” ar Aizputes novada domes projektu konkursa atbalsu devās uz Latvijas Okupācijas muzeju. Muzejs glabā mūsu nācijas atmiņu un ilgstoši noklusētu vēstures stāstu par Latvijas likteni divu svešu totalitāru varu pakļautībā no 1940. – 1991. gadam. Iepazināmies ar muzeja materiāliem, kas liecināja par Sarkanās armijas iebrukumu Latvijā, par slepenpolicijas (čekas) izrīcībām, par ebreju likteņiem un iedzīvotāju pretošanās cīņām un veidiem okupantu varām.

Atzīmējot (svinot) Latvijas simtgadi pieminēsim tos cilvēkus, kas cīnījās par mūsu zemes brīvību un pateiksimies viņiem. Esot Rīgā mēs apmeklējām arī Rīgas motormuzeju un LU Botānisko dārzu.

Liels paldies Aizputes novada domei.

Zigrīda Šalma

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads