Aizputes novadpētniecības muzejs

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Par satiksmes ierobežojumiem Aizputē

Ir uzsākti Ceriņu ielas pārbūves darbi Aizputē. Ceriņu iela satiksmei ir slēgta. Lūdzu sekot ceļa zīmēm.

Satiksmes organizācijas shēma Nr.1

Godātie pašvaldības cilvēki!
Pirmdiena, 15 maijs 2017 11:37

Šovasar, 15.jūlijā Pilsrundālē notiks Pirmais Latvijas 100gadnieku salidojums. Šī ir pilsoniskā iniciatīva, kas veltīta Latvijas Valsts lielajai jubilejai.

Pasākuma organizatori lūdz atsaukties pašvaldības, kuru teritorijā dzīvo joprojām izturīgi, enerģiski Latvijas vienaudži – gan tie, kuriem jau ir 100 un vairāk gadu, gan tie, kuri simtgades slieksnim pārkāps vistuvākajā laikā.

Salidojums – tas ir aicinājums simtgadniekiem iziet sabiedrībā kopā ar vienaudžiem, ar savas pašvaldības vadītājiem. Tas ir aicinājums satikties cilvēkiem, kuri ir veidojuši mūsu kopīgās vēsturiskās atmiņas pamatu. Tas ir aicinājums aktualizēt godājamo senioru devumu savam novadam, dzimtai, valstij.

Aicinām atbalstīt svētku veidošanu simtgadi sasniegušiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri joprojām spēj apburt gan ar personīgo šarmu, gan aktīvo sabiedrisko dzīvi, gan dzīvesprieku un zinātkāri. Un šādi cilvēki ir katrā novadā.

Šobrīd zināms, ka Dundagas novadu pārstāvēs Fanija Budovska. Kundzei ir 103 gadi, bet ar savu atmiņu stāstiem viņā spējusi ieinteresēt žurnālistus, lai taptu Atmiņu grāmata.

Salidojums notiks 15.jūlijā plkst. 13.00 Pilsrundālē, Rundāles pils Baltajā zālē. Lūgums atsaukties un pieteikt dalību līdz 1.jūnijam.

Būs ekskursijas, iepazīstot mākslas vērtības pils muzejā, iespēja izstaigāt pils dārzus, paredzēts mākslinieku un aktieru koncerts, svētku mielasts pēc Latvijas valsts sākuma gados izdoto recepšu grāmatām. Bet pāri visam, lai sirdi pilda lepnums par mūsu cilvēkiem!

Plašāka informācija – 20209935; 29574170

Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.