Aizputes vidusskolas skolēnu domei "Nagla" ir nepieciešama jūsu palīdzība
Trešdiena, 10 maijs 2017 10:37

Aizputes vidusskolas skolēnu domei "Nagla" ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai mēs visi kopā varētu palīdzēt bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām centram "Roku Rokā". Šī centra sen lolots sapnis ir izveidot spēļu/ atpūtas telpu kura ir piemērota tieši viņu jauniešiem. Bet kā jau vienmēr ir steidzamāki izdevumi, kas jāsedz un pie spēļu istabas viņiem vel aizvien nav izdevies tikt.

Tāpēc vēlos lūgt vienu no jūsu svarīgākajām lietām - jūsu laiku.

Kā jūsu laiks var palīdzēt jauniešiem...

Līdz maija beigām reizi dienā dodieties uz Maksimalistu mājaslapu (precīzs links-http://www.maksimalisti.lv/lv/details/317/) un nobalsojiet no draugiem, facebook un twitter kontiem. Ja jums ir visi šie sociālo tīklu konti, tad tās ir trīs balsis dienā ko jūs varat dot, lai palīdzētu.

Ja jums nav neviena no minētajiem sociālo tīklu kontiem vai vēlaties palīdzēt vel vairāk, pastāstiet un aiciniet arī savus draugus un paziņas nobalsot.

Tikai visi kopā mēs varam dot spārnus šim sapnim.

P.S. Ieteikums:
Piestipriniet līmlapiņu ar atgādinājumu nobalsot pie datora ekrāna un katru dienu pirms uzsākat darbadienu nobalsojiet par šo jauniešu iniciatīvu.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads