22.aprīlī aicinām uz košām pavasara darbnīcām jaunajā pasākumu telpā Aizputē, Kalvenes ielā 18
Trešdiena, 19 aprīlis 2017 08:54

 Jau šo sestdien, 22. aprīlī, plkst. 11:00 - 15:00, Kalvenes ielā 18 notiks atvērtas pavasara darbnīcas bērniem un vecākiem! Ieeja pasākumā bez maksas. Četru stundu garumā ikvienam būs iespējams kopā ar bērnu pasākumu vadītājiem gatavot pavasarīgus nieciņus un piedalīties dažādās spēlēs, kā arī aplūkot jaunās pasākumu telpas iespējas un cienāties ar tēju, kafiju un gaisīgiem našķiem turpat pasākumu telpas „vecāku stūrītī”.

Košajās pavasara darbnīcās bērniem būs iespēja kopā ar bērnu pasākumu vadītājiem iemācīties izgatavot sev noderīgus aksesuārus, kā arī uz vietas piedalīties sacensībās un iegūt pārsteiguma balviņas. Veidosim maigus salvešu ziedus un kombinēsim tos pavasarīgās rotās, meistarosim spriganas origami vardītes un ļausim tām sacensties lēkšanā, bet paši mazākie vai kautrīgākie varēs vienkārši zīmēt, krāsot un dejot kopā ar draugiem! Vecākiem būs iespēja mierīgi padzert tēju vai kafiju un uzzināt vairāk par jauno ballīšu telpu un svētku svinēšanas iespējām. Jau kopš marta vidus Aizputē, Kalvenes ielā 18, atvērta telpa svētkiem. Telpā pieejamas svētku dekorācijas dažādās tematikās, rotaļlietas bērniem un pasākuma vadītājs, kas gatavs iejusties dažādos tēlos atbilstoši ballītes tematikai un vadīt spēles, rotaļas, diskotēku, radošās darbnīcas, apgleznot sejas un veidot mirdzošus tetovējumus. Vecāku ērtībai blakus bērnu aktīvajai zonai esam izveidojuši galdu mierīgai kafijošanai. Telpā jau aizvadītas piecas dažādas ballītes. Pasākumu telpu ar vai bez pasākuma vadītāja iespējams izīrēt jebkurā dienā, iepriekš rezervāciju piesakot - zvanot 28449044 (Katrīna).

Svētku telpu Aizputē atvērusi pašnodarbināta pasākumu vadītāja Katrīna Knese-Šmite. Katrīna kopš 2008.gada dažādus pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem vada Liepājā un Liepājas rajonā, dažkārt citur Latvijā, taču nupat aizvadītajā vasarā ar ģimeni pārcēlusies uz dzīvi Cīravā un tad arī tapusi ideja par telpas atvēršanu. Galvenā vēlme ir ļaut bērniem svētkus patiešām svinēt, nesatraucoties par to, vai visiem aicinātajiem draugiem pietiks vietas mazā dzīvoklī, par jauno balto dīvānu vai par klusiem un labiem kaimiņiem, kam svētkos dziesmas varētu būt par skaļu. Šādā pasākumu telpā svinētājiem ir iespēja ierasties, no sirds nosvinēt un atgriezties mīļajās mājās, nedomājot par uzkopšanu, traukiem un citām saimnieciskām lietām. Telpa iekārtota svinībām bērniem, taču to viegli var pielāgot arī pieaugušo svinībām.

Vairāk par pasākumiem attēlos un atsauksmēs - www.facebook.com/baliites

Uz satikšanos svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Katrīna Knese-Šmite
Tel.: 28449044
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads