12. Starptautiskais čuguna mākslas simpozijs Aizputē
Otrdiena, 04 augusts 2015 15:12

 Aizputes pilsētas svētku ietvaros darbnīcu un rezidenču centrs SERDE organizē ikgadējo starptautisko čuguna mākslas simpoziju. Šis būs jau 12. čuguna mākslas simpozijs, kurš norisinās Aizputē jau kopš 2009. gada. Pirms tam šādus pasākumus tēlnieks Kārlis Alainis organizējis vairākās vietās: Pedvālē, Rīgā un Liepājas Karostā.

Kā ierasts, čuguna simpozijs notiek Tebras upes krastā un šogad tas sakrīt tieši ar pilsētas svētku atklāšanas laiku – 7. augusta vakaru. Rosība notiks jau visu pēcpusdienu, bet skulptūru liešanas process  skatāms būs no astoņiem vakarā. Aizputnieki un svētku viesi laipni lūgti ieskatīties aizraujošā čuguna skulptūru liešanas procesā gan pirms, gan pēc oficiālā pilsētas svētku atklāšanas pasākuma.

Šogad simpozijā piedalīsies Keray Jones no Kanādas, Naomi Campbell un Katie Hovencamp no Amerikas, un latviešu mākslinieki Kārlis Alainis, Kirils Panteļejevs, Ivars Miķelsons, Gunārs Dzelme u.c.

Čuguna festivālā iecerētas realizēt dažādas mākslinieku idejas, taču precīzāk tas būs zināms pēc mākslinieku ierašanās 30. jūlijā.

Laipni aicināti!

Darbnīcu un rezidenču centrs SERDE
Atmodas iela 9, Aizpute
Tel.:+371 29817180
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
www.serde.lv
www.visitaizpute.lv
facebook.com/SERDE
facebook.com/Aizpute
draugiem.lv/Aizpute

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads