Sacenšas par zināšanām konkursā “Ābols”

IMG 20191002 WA0030

2. oktobrī Aizputes vidusskolā norisinājās starpdisciplinārais konkurss “Ābols”. Konkursā Aizputes novada skolēni sacentās zināšanās un prasmēs, kas saistītas ar āboliem. Katru novada skolu pārstāvēja 5.-7. klašu skolēnu komanda. Pirmais uzdevums skolēniem bija jāprezentē savs mājas darbs par ābolu dažādo pielietojumu, pagatavojot gardumus. Latviešu valodas un matemātikas zināšanas skolēniem novērtēja uzdevumu un vārdu režģa risināšanā, bioloģijas zināšanas – kaitēkļu un slimību atpazīšanā, praktiskās prasmes - ābolu mizošanā un ābolu sulas iegūšanā. Pirmā vieta konkursā Dzērves pamatskolas komandai (D.Jansonei, A.Balodei, K.Ķipstam, E.Stulpei, J.Kļavai, M.Baumanim), 2.vieta – Aizputes vidusskolas un Kalvenes pamatskolai komandām, 3.vieta – Māteru Jura Kazdangas pamatskolai.

Aizputes novada dabaszinātņu MA vadītāja Eva Balode

IMG 20191002 WA0033

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads