Aizputes un Durbes novadu mākslas MA pasākums

Ceturtdienā 6.jūnijā, notika Aizputes un Durbes novadu mājturības un tehnoloģiju un vizuālās mākslas pedagogu ikgadējais plenērs. Šogad pasākums norisinājās pie kolēģa un mākslinieka Ģirta Brumsona “Mākslas parkā”.

Skolotāji ne tikai pārrunāja aizvadītā mācību gada spilgtākos MA pasākumus, dalījās pieredzē par jauno kompetenču pieeju mācību saturā, nelielā ekskursijā ieguva priekšstatu par Ģ.Brumsona daudzveidīgajām aizraušanām ārpus skolotāja darba, bet, galvenais, darināja radošu un paliekošu vides objektu “Mākslas parkam”. Kamēr skolotājas aptamborēja un aptapoja deķi parka kokam, skolotāji uzņēmās pavāra lomu, lai pagatavotu gardu zupu un bada pankūkas uz dzīvas uguns.

Diena paskrēja saules, dūmu un radoša prieka gaisotnē. Pateicoties atsaucīgiem, prasmīgiem un motivētiem skolotājiem, var radīt skaistas un paliekošas vērtības ne tikai sev, bet arī sabiedrībai.

Paldies visiem kolēģiem par kopā pavadīto laiku!

Paldies Ģirtam par eleganto un īpašo uzņemšanu “Mākslas parkā”.

Mākslas MA vadītāja Agrita Fausta

 Bilžu galerija

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads