Valsts konkursi mūzikā

2018./2019.mācību gadā Valsts konkursi Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmām Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle.

No Aizputes Mūzikas skolas uz 2.kārtu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vsk. tika izvirzīti desmit pedagogu Gunta Simanoviča, Jāņa Kuduma ,Ojāra Strunga un Ikara Ruņģa audzēkņi. Laura Ozola (saksofona spēle) un Marta Ļaudama (sitaminstrumentu spēle) ieguva 2.vietas.Beāte Jasaite (flautas spēle), Igo Zušs (trompetes spēle), Arta Baļeva (trompetes spēle) un Klāvs Gustavs Gūtmanis (sitaminstrumentu spēle) ieguva 3.vietas. Pateicības Betijai Dziduhai, Gustavam Paulam, Markusam Birkmanim un Markusam Biteniekam. Audzēkņu koncertmeistares Rinta Balode un Olga Stankeviča.

Priecājamies, ka četri audzēkņi – Laura Ozola (ped.G. Simanovičs), Igo Zušs(ped. Jānis Kudums), Marta Ļaudama un Klāvs Gustavs Gūtmanis (ped.Ikars Ruņģis) tika izvirzīti uz 3.fināla kārtu Rīgā A.Dombrovska Mūzikas skolā.

Godalgotās trešās vietas finālā ieguva Laura Ozola (saksofona spēle, ped. G. Simanovičs) un Igo Zušs (trompetes spēle, ped.J.Kudums ). Koncertmeistare Rinta Balode.

Paldies audzēkņiem un pedagogiem par ieguldīto darbu!

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads