Godalgotas vietas starptautiska mēroga konkursā

 Fotogrāfijā: Elga Alise Kārkliņa (foto: Kristīne Braže)Konkursu laiks Aizputes Mūzikas skolā noslēdzies ļoti veiksmīgi. Akordeona spēles audzēknes Regīna Kuciņa un Elga Alise Kārkliņa pedagoģes Kristīnes Bražes vadībā piedalījās starptautiskajā akordeonistu-solistu konkursā “Naujene 2018”, kurš norisinājās no 16. - 16. aprīlim Daugavpils kultūras centrā. Lielā konkurencē starp Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Pollijas, Krievijas, Baltkrievijas, Vācijas, Slovēnijas, Slovākijas un vēl citu valstu mūzikas skolām, starptautiskās žūrijas vērtējumā Regīna un Elga ieguva godalgotās trešās vietas. Paldies audzēknēm un pedagoģei par ieguldīto darbu.

Arī akordeonistu ansamblim   Artai Ziemelei, Zanei Mellupei (ped.Kristīne Braže) un instrumentālajam ansamblim Paula Rebeka Biteniece, Elga Alise Kārkliņa, Megija Vilka, Ķatrīna Sedliņa, Ēvalds Miks Kārkliņs (Ped.Kristīne Braže un Nauris Vrubļevskis) konkursā “Rojas ritmi” Atzinības un organizatoru simpātijas balva-kūka.

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 Pedagoģe Kristīne Braže ar audzēknēm Artu Ziemeli un Zani Mellupi Fotogrāfijā Regīna Kuciņa

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads