Aizputes Mūzikas skolai klāt konkursu laiks

 Fotogrāfijā pirmajā rindā no kreisās Estere Eņģele, Ieva Tētiņa, Betija Dziduha, Samanta Gleizupa, Ruslana Knaute, Sabīne Gleizupa, Meldra Vītola, Ance Zundovska, Paula Mikjāne, Sannija Zīberga, Diāna Dubure.Otrajā rindā no kreisās Sindija Ruzaiķe, Hanna Cinovska, Elga Alise Kārkliņa,Paula Rebeka Biteniece,Diāna Daize, Anna Stieģele ,vidū Arta Kangīzere, koru konkursā ‘’Lai skan”Šogad kārta valsts konkursam mūzikā bija Stīgu instrumentu – vijoļspēles audzēkņiem. 2.kārtā,kura norisinājās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vsk., piedalījās pedagoģes Dzintras Salmiņas audzēkne Elza Zitāne, iegūstot 3.vietu. Koncertmeistare Rinta Balode.

Aizputes Mūzikas skolas koris diriģentes Artas Kangīzeres vadībā marta mēnesī piedalījās valsts mēroga bērnu un jauniešu koru konkursā “Lai skan”, iegūstot Sudraba diplomu. Konkursu rīkoja Jāzepa Vītola mūzikas akadēmija, mūzikas skolotāju katedra, un šoreiz tas bija veltīts Jāzepa Vītola 150. jubilejas gadadienai. Tā kā konkursa uzdevums ir nostiprināt      a capella dziedāšanas tradīcijas un iepazīstināt audzēkņus ar latviešu klasiķu mūziku, lai godinātu dižā komponista piemiņu katrs koris izpildīja vienu viņa skaņdarbu.

Paldies par atbalstu koristu vecākiem un Aizputes TV-Selgai Dreimanei un Edvīnam Sveilim par video ieraksta veikšanu konkursa pieteikumam. Par mūsu vizuālo noformējumu paldies Lienei Freidenfeldei un Lailai Luzerei.

 No kreisās koncertmeistare Rinta Balode, Elza Zitāne un pedagoģe Dzintra Salmiņa valsts konkursāKonkurencē starp Latvijas, Lietuvas, Igaunijas dziedātājiem, I starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2018” Lielajā dzintarā piedalījās Viesturs Andrejs Reņģe. Ped. Arta Kangīzere. Koncertmeistare Olga Stankeviča.

Liepājas apkārtnes mūzikas skolu sadraudzības pēcpusdienas koncertā “Tautas dziesma dažādās skaņās” ar savām kompozīcijām piedalījās Elizabete Balčus un Paula Rebeka Biteniece( ped.Olga Stankeviča , Sandra Strazdiņa).

No Kurzemes un Žemaitijas reģionu sitaminstrumentu un pūšaminstrumentu spēles konkursa ar 3.vietu atgriezās pegagoga Ikara Ruņģa audzēknis Gustavs Pauls. Atzinības ieguva Arta Baļeva, Betija Dziduha, Igo Zušs (ped.Jānis Kudums), Markuss Bitenieks un Markuss Birkmanis (ped.Ojārs Strungs). Koncertmeistare Rinta Balode.

Mazpilsētu mūzikas skolu kameransambļu konkursā Nīcā piedalījās trīs ansambļi. Aizputes Mūzikas skolas jauktais instrumentālais ansamblis Elga Alise Kārkliņa, Paula Rebeka Biteniece, Katrīna Sedliņa, Ēvalds Miks Kārkliņs, Megija Vilka ieguva 1.vietu (ped. Kristīne Braže un Nauris Vrubļevskis), viendabīgais instrumentālais ansamblis Arta Agrita Ziemele un Zane Mellupe ieguva 2.vietu (ped.Kristīne Braže) un ansamblis Elza Zitāne un Katrīna Sedliņa ieguva 3.vietu(ped.Dzintra Salmiņa un Rinta Balode)

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads