Olimpiāžu rezultāti 2017./2018.mācību gads

 Aizputes vidusskolas 11.klases skolniece Madara Ozola ir uzaicināta piedalīties valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Mācību gada 2.semestris izglītības iestādēs ir mācību priekšmetu olimpiāžu laiks. Jau notikušas olimpiādes: vācu valoda 10.-12.klasei, bioloģija 9.-12.klasei, angļu valoda 10.-12.klasei, franču valoda 10.-12.klasei, vēsture 9. un 12.klasei,latviešu valoda un literatūra 8. – 9.klasei, fizika 9.-12.klasei, latviešu valoda un literatūra 11. – 12.klasei., matemātika 5. – 12.klasei, ekonomika 10.-12.klasei, ķīmija 9.-12.lasei. Pēc olimpiāžu rezultātiem skolēni tiek uzaicināti piedalīties valsts mācību priekšmeta olimpiādē. Līdz šim uzaicinājumu piedalīties valsts angļu valodas vidusskolas olimpiādē ir saņēmis Agris Deduškevics Aizputes vsk. 12.klases skolēns.

 

Matemātika 5.-8.klasei (16.02.2018.)
Renāte Ausmane
– Aizputes vsk. 8.klase, 1.vieta, skolotāja Marita Rudzīte
Elza Mellupe – Aizputes vsk. 8.klase, 3.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Aija Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 7.klase, 2.vieta, skolotāja Vada Rudzīte
Artūrs Strazds – Kalvenes pamatskolas 7.klase, 3.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše
Sannija Liebus – Dzērves pamatskolas 6.klase, 1.vieta, skolotāja Līga Stadgale
Alise Otaņķe – Aizputes vsk.6.klase, 2.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Alise Grīnberga – Aizputes vsk. 6.klase, Atzinība, skolotāja Gunta Elbere
Enija Tomsone – Aizputes vsk. 5.klase, 2.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Kārlis Lanka – Aizputes vsk. 5.klase, 3.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Rēzija Apine – Aizputes vsk. 5.klase, Atzinība, skolotāja Gunta Elbere

Matemātikas olimpiāde 9.-12.klasēm (02.02.2018.)
Kalvis Petrēvics
– Aizputes vsk. 11.klase, 1.vieta, skolotāja Dace Pole

Matemātikas olimpiāde 3.-4.klasēm (30.01.2018.)
Laura Dēlande – Kalvenes pamatskolas 4.kl. – 3.vieta, skolotāja Aija Valkaša|
Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskola 4.kl. – Atzinība, skolotāja Aina Šustere
Krišjānis Rupeiks – Aizputes vsk. 4.kl. – Atzinība, skolotāja Sanita Kuzmiča
Zane Apsīte – Aizputes pag.pamatskolas 3.kl. – 2.vieta, skolotāja Agita Šēniņa
Alberts Knapšis – Aizputes vsk. 3.kl. – Atzinība, skolotāja Daila Zaiceva

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klasēm (16.01.2018.)
Laura Balode – Aizputes vsk. 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Gita Tomase

Diāna Angelika Šmite – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 8.kl. – 3.vieta, skolotāja Dace Skadiņa
Brenda Blūma Saimniece – Aizputes vsk. 8.kl. – Atzinība, skolotāja Ilona Berga
Elza Mellupe – Aizputes vsk. 8.kl. – Atzinība, skolotāja Inese Greiere

Vēstures olimpiāde 9.klasēm (12.01.2018.)
Laura Balode – Aizputes vsk. 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Alsiņa

Angļu valoda 10.-12.klasei (01.12.2017.)
Agris Deduškevics – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Ligita Plāte - uzaicināts uz valsts olimpiādi

Bioloģija 9.-12.klasēm (30.11.2017)
Ance Drulle – Aizputes vsk. 10.kl. – 2.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Madara Alecka – Aizputes vsk. 10.kl. – 3.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Madara Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Agris Deduškevics – Aizputes vsk.12.kl. – 3.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Agnita Ziemele – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Vika Vasiļevska
Elza Otaņķe – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Vika Vasiļevska

Izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads