Paliec sveika, pirmsskoliņa!

 17.maijā Cīravas pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” notika tradicionālais pasākums „Paliec sveika, pirmsskoliņa!”. Pasākumā piedalījās 66 novada sešus gadus vecie bērni no visām izglītības iestādēm, kuri rudenī uzsāks mācības 1.klasē. Sākumā bērni uzstājās ar savu sveicienu un priekšnesumu. Pasākuma turpinājumā Cīravas pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” darbinieki bija sagatavojuši interesantu ceļojuma pa dažādām stacijām – Sarkanā stacija – puķu dārzs, Zilā – gudrā stafete, Zaļā – pils celtniecība, Dzeltenā – stafete lauku sēta, Violetā – meklē burtus, sasien kopā, kurās bērniem bija jāveic dažādi interesanti uzdevumi.

Nākošos pirmklasniekus sveica izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka un Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders, novēlot labas skolas gaitas un interesantu vasaru. Visi bērni saņēma Aizputes novada domes dāvinājumu pasaku grāmatu „Piena pasaku kamoliņš” un audzinātājas radošo krājumu „Mana pasaule + Tava pasaule = Brīnums”. Abos izdevumos darbu autori ir novada skolēni. Cīravas p.i.i visiem dāvināja īpašo Pirmklasnieka pildspalvu un šokolādi. Gan bērni, gan audzinātājas jutās lieliski un saka paldies organizatoriem un atbalstītājiem.

Izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads