Skolēnus aicina pieteikties RTU sacensībām «Prāta spēles»

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 8.-12. klašu jauniešus no visām Latvijas skolām pieteikties RTU «Prāta spēlēm», kurās noskaidros labākos dalībniekus šahā, bridžā un dambretē. Sacensībās būs iespēja iegūt stipendijas studijām RTU, kopējais balvu fonds ir virs 3500 EUR. RTU «Prāta spēles» notiek jau astoto reizi, un tās sestdien, 1. aprīlī, no plkst. 10 līdz 19 norisināsies RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1.

Lai pieteiktos sacensībām, jāaizpilda anketa aptaujas.rtu.lv/skolenukauss/. Prāta spēlēm pieteikties aicināts ikviens 8.–12. klases skolēns, tomēr jo īpaši aicināti piedalīties tie jaunieši, kuri interesējas par inženierzinātnēm un domā studēt RTU.

Saņemtās naudas balvas varēs izmantot, norēķinoties par RTU sagatavošanas kursiem vai saņemt kā stipendiju, iestājoties RTU. Tāpat tā var būt daļa studiju maksas segšanai. Līdztekus naudas balvām dalībnieki izcīnīs kausus un citus pārsteigumus.

Dalība RTU «Prāta spēļu» sacensībās ir bez maksas.

Spēles notiks šahā, dambretē un bridžā.

Nolikums šaham:
www.rtu.lv/writable/public_files/RTU_sahs_2017.pdf

Nolikums dambretei:
www.rtu.lv/writable/public_files/RTU_dambrete_2017.pdf

Nolikums bridžam:
www.rtu.lv/writable/public_files/RTU_bridzs_2017.pdf

Papildu informācija:
Sanita Vīlistere,
RTU Sporta kluba vadītāja
Tālr. 67089307
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads