Mācību priekšmetu olimpiāžu rezultāti 2016./2017.m.g.

Tuvojas noslēgumam 2016./2017.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi, kurās piedalās skolēni no visām Aizputes novada skolām. Novada posmā olimpiādes tiek organizētas deviņu novadu apvienībā (Aizpute, Alsunga, Durbe, Grobiņa, Nīca, Pāvilostas, Rucavas, Priekule, Vaiņode). Jau vairāku gadu garumā ir pierādījies, ka skolēni labprāt piedalās olimpiādēs un vēlas sacensties ar citu novadu skolu skolēniem. Skolēniem bija iespēja piedalīties 25 dažādās olimpiādēs un konkursos saistītos ar mācību priekšmetiem, kuros piedalījās 273 skolēni no Aizputes novada skolām.

Šogad uz valsts olimpiādi tika uzaicināti 5 skolēni:

Ieva Sudraba - Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.klases skolniece - uz valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādi, kurā ieguva 2.vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no 1.vietas ieguvēja; Elgars Veigelts – Aizputes vsk. 12.kl.skolēns – uz valsts ģeogrāfijas olimpiādi; Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.klases skolniece – uz valsts matemātikas olimpiādi; Monta Krista Freiberga – Aizputes vsk. 12.klases skolniece – uz valsts franču valodas olimpiādi; Šarlote Kristīne Huke – Aizputes vsk. 12.klases skolniece – uz valsts vācu valodas olimpiādi.

Olimpiāžu rezultāti

Krievu valodas olimpiāde 9.klasei – (24.04.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Natālija Andriekus
Kristiāns Vītols – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Natālija Andriekus
Ance Drulle – Aizputes vsk.9.kl. – 2.vieta, skolotāja Irina Bogdane

 Vizuālā mākslas 1.-4.klasei (13.04.2017.)

Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskola – Atzinība, skolotāja Biruta Kvedlo
Trīne Pucena – Aizputes vsk. 3.kl. – 1.vieta, skolotāja Ilze Blūma 

Nīcas novada Atklātā olimpiāde 1.-2.klasei (04.04.2017.)

Līva Pētersone – Aizputes vsk. 1.kl. - 3.vieta, skolotājas Antra Grundmane, Vineta Bardanovska
Kaspars Reboks – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 1.kl. – 3.vieta, skolotāja Biruta Kvedlo
Daniels Lagzdiņš – Aizputes vsk. 2.kl. – 3.vieta, skolotāja Irēna Catlakša, Daila Zaiceva

Ģeogrāfija 7.kl. (29.03.2017.)

Rainers Ziobrovskis – Kalvenes pamatskolas 7.kl. – 3.vieta, skolotāja Vita Roģe
Roberts Orests Tomsons – Kalvenes pamatskolas 7.kl. – Atzinība, skolotāja Vita Roģe

Angļu valoda 7.kl. (03.03.2017.)

Laura Auziņa – Aizputes vsk. 7.kl. – Atzinība, skolotāja Sarmīte Vilsone

Ģeogrāfija 10.-12.kl. (22.02.2017.)

Elgars Veigelts – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Liene Cīpola
Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Liene Cīpola

Matemātika 5.-8.kl. (17.02.2017.)

Kristofers Knapšis – Aizputes vsk. 5.kl. - 2.vieta, skolotāja Marita Rudzīte
Alise Otaņķe – Aizputes vsk. 5.kl. – 3.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Artūrs Strazds – Kalvenes pamatskolas 6.kl. – 1.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše
Rainers Ziobrovskis – Kalvenes pamatskolas 7.kl. – 1.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše
Uvis Zommers – Aizputes vsk. 7.kl. – 2.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Ainis Kuzņecocs – Aizputes pag. pamatskolas 8.kl. – 1.vieta, skolotāja Sarmīte Berga

Vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.kl. (14.02.2017.)

Gia Zuša – Aizputes vsk. 5.kl. – 1.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Vanesa Beķere – Aizputes vsk. 6.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Inese Šīmane – Aizputes vsk. 8.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Laura Balode – Aizputes vsk. 8.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Spīre
Anna Regīna Eglīte – Dzērves pamatskolas 8.kl. – Atzinība, skolotāja Kristīne Elerte
Zigrīda Kleinšmita – Lažas spec.internātpamatskola – Atzinība, skolotājs Imants Ozols
Laura Alise Liepiņa – Aizputes vsk. 10.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Melisa Amanda Auguste – Aizputes vsk. 10.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Spīre
Ketija Pujāte – Aizputes vsk. 11.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Karīna Ludbarža – Aizputes vsk. 11.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilze Spīre
Jānis Jurēvičs – Lažas spec.internātpamatskola – 3.vieta, skolotājs Imants Ozols

Ķīmija 9.-12.kl. (07.02.2017.)

Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Irita Dobele

Ekonomika 10.-12.kl. (01.02.2017.)

Kristīne Jansone - Aizputes vsk. 12.kl. – 3.vieta, skolotāja Ērika Grāmatniece
Elgars Veigelts – Aizputes vsk.12.kl. – Atzinība, skolotāja Ērika Grāmatniece

Matemātika 9.-12.kl. (03.02.2017.)

Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Daiga Tīmane

Latviešu valoda 8.-9.kl. (30.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Dace Skadiņa (uzaicināta uz valsts olimpiādi)
Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilona Berga
Laura Alise Daize – Kalvenes pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone
Vendija Gulbe – Dzērves pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Vita Valdmane
Laura Balode – Aizputes vsk. 8.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Greiere
Sanija Šķubure – Kalvenes pamatskolas 8.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone

Atklātā Aizputes novada matemātikas olimpiāde 3.-4.kl. (27.01.2017.)

Kārlis Lanka – Aizputes vsk. 4.kl. – 1.vieta, skolotāja Vineta Bardanovska
Enija Tomsone – Aizputes vsk. 4.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Blūma
Krišjānis Rupeiks – Aizputes vsk. 3.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Jonase
Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 3.kl. – Atzinība, skolotāja Aina Šustere

Fizika 9.-12.kl. (20.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskola 9.kl. – Atzinība, skolotāja Ilona Bloka
Elgars Veigelts – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Eva Balode

Latviešu valoda 10.-12.kl. (16.01.2017.)

Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Inese Krauze
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Krauze
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 3.vieta, skolotāja Inese Krauze
Zane Reine – Aizputes vsk. 11.kl. – Atzinība, skolotāja Inese Krauze

Vēsture 9.;12.kl. (13.01.2017.)

Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Alsiņa
Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Anda Doniņa

Franču valoda 10.-12.kl. (11.01.2017.)

Monta Krista Freiberga – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Zanda Cobele (uzaicināta uz valsts olimpiādi)

Bioloģija 9.-12.kl. (25.11.2016.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilga Bloka
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 1.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska

Vācu valoda 10.-12.kl. (23.11.2016.)

Šarlote Kristīne Huke – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Vija Zusmane (uzaicināta uz valsts olimpiādi)

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads