Mācību priekšmetu olimpiāžu rezultāti 2016./2017.m.g.

Matemātika 5.-8.kl. (17.02.2017.)

Kristofers Knapšis – Aizputes vsk. 5.kl. - 2.vieta, skolotāja Marita Rudzīte
Alise Otaņķe – Aizputes vsk. 5.kl. – 3.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Artūrs Strazds – Kalvenes pamatskolas 6.kl. – 1.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše
Rainers Ziobrovskis – Kalvenes pamatskolas 7.kl. – 1.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše
Uvis Zommers – Aizputes vsk. 7.kl. – 2.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Ainis Kuzņecocs – Aizputes pag. pamatskolas 8.kl. – 1.vieta, skolotāja Sarmīte Berga

Ķīmija 9.-12.kl. (07.02.2017.)

Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Irita Dobele
Ekonomika 10.-12.kl. (01.02.2017.)
Kristīne Jansone - Aizputes vsk. 12.kl. – 3.vieta, skolotāja Ērika Grāmatniece
Elgars Veigelts – Aizputes vsk.12.kl. – Atzinība, skolotāja Ērika Grāmatniece
Matemātika 9.-12.kl. (03.02.2017.)
Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Daiga Tīmane

Latviešu valoda 8.-9.kl. (30.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Dace Skadiņa
Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilona Berga
Laura Alise Daize – Kalvenes pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone
Vendija Gulbe – Dzērves pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Vita Valdmane
Laura Balode – Aizputes vsk. 8.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Greiere
Sanija Šķubure – Kalvenes pamatskolas 8.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone

Atklātā Aizputes novada matemātikas olimpiāde 3.-4.kl. (27.01.2017.)

Kārlis Lanka – Aizputes vsk. 4.kl. – 1.vieta, skolotāja Vineta Bardanovska
Enija Tomsone – Aizputes vsk. 4.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Blūma
Krišjānis Rupeiks – Aizputes vsk. 3.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Jonase
Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 3.kl. – Atzinība, skolotāja Aina Šustere

Fizika 9.-12.kl. (20.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskola 9.kl. – Atzinība, skolotāja Ilona Bloka
Elgars Veigelts – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Eva Balode

Latviešu valoda 10.-12.kl. (16.01.2017.)

Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Inese Krauze
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Krauze
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 3.vieta, skolotāja Inese Krauze
Zane Reine – Aizputes vsk. 11.kl. – Atzinība, skolotāja Inese Krauze

Vēsture 9.;12.kl. (13.01.2017.)

Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Alsiņa
Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Anda Doniņa

Franču valoda 10.-12.kl. (11.01.2017.)

Monta Krista Freiberga – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Zanda Cobele (uzaicināta uz valsts olimpiādi)

Bioloģija 9.-12.kl. (25.11.2016.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilga Bloka
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 1.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska

Vācu valoda 10.-12.kl. (23.11.2016.)

Šarlote Kristīne Huke – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Vija Zusmane (uzaicināta uz valsts olimpiādi)

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads