Mācību priekšmetu olimpiāžu rezultāti 2016./2017.m.g.

Latviešu valoda 8.-9.kl. (30.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Dace Skadiņa
Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilona Berga
Laura Alise Daize – Kalvenes pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone
Vendija Gulbe – Dzērves pamatskolas 9.kl. – Atzinība, skolotāja Vita Valdmane
Laura Balode – Aizputes vsk. 8.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Greiere
Sanija Šķubure – Kalvenes pamatskolas 8.kl. – Atzinība, skolotāja Signe Tomsone

Atklātā Aizputes novada matemātikas olimpiāde 3.-4.kl. (27.01.2017.)

Kārlis Lanka – Aizputes vsk. 4.kl. – 1.vieta, skolotāja Vineta Bardanovska
Enija Tomsone – Aizputes vsk. 4.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Blūma
Krišjānis Rupeiks – Aizputes vsk. 3.kl. – Atzinība, skolotāja Ilze Jonase
Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 3.kl. – Atzinība, skolotāja Aina Šustere

Fizika 9.-12.kl. (20.01.2017.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskola 9.kl. – Atzinība, skolotāja Ilona Bloka
Elgars Veigelts – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Eva Balode

Latviešu valoda 10.-12.kl. (16.01.2017.)

Kristīne Jansone – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Inese Krauze
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Inese Krauze
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 3.vieta, skolotāja Inese Krauze
Zane Reine – Aizputes vsk. 11.kl. – Atzinība, skolotāja Inese Krauze

Vēsture 9.;12.kl. (13.01.2017.)

Ance Drulle – Aizputes vsk. 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Ilze Alsiņa
Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 2.vieta, skolotāja Anda Doniņa
Franču valoda 10.-12.kl. (11.01.2017.)
Monta Krista Freiberga – Aizputes vsk. 12.kl. – Atzinība, skolotāja Zanda Cobele

Bioloģija 9.-12.kl. (25.11.2016.)

Ieva Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 3.vieta, skolotāja Ilga Bloka
Madara Ozola – Aizputes vsk. 10.kl. – 1.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska
Elza Ozola – Aizputes vsk. 12.kl. – 2.vieta, skolotāja Vika Vasiļevska

Vācu valoda 10.-12.kl. (23.11.2016.)

Šarlote Kristīne Huke – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Vija Zusmane (uzaicināta uz valsts olimpiādi)

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads