Sadzirdēt rudeni

 Tieši pirms skolēnu rudens brīvdienām, 21.oktobrī, Apriķu muižā norisinājās 4.netradicionālās mākslas konkurss „Sadzirdēt rudeni”. Kopā pulcējās mājturības un vizuālās mākslas pedagogi un viņu audzēkņi no Aizputes un Durbes novadu skolām.

Šogad konkursa tēma – mūzika. Audzēkņi, kuri pārstāvēja vizuālo mākslu, klausoties skaņdarbu, attēloja savas sajūtas rudenī. Zēni mājturības un tehnoloģiju kabinetā no iepriekš savāktiem dabas materiāliem meistaroja netradicionālus un savdabīgus mūzikas instrumentus, kā arī izgatavoja vēja zvanus. Mazie pavāri Apriķu muižas pagraba virtuvē vārīja gardu zupu, kuru visi varēja baudīt pēc kopīgajiem darbiem.

Savukārt Apriķu muižas Rūķu muzeja vadītāja Aina Cērmane ne tikai iepazīstināja visus klātesošos ar muižas vēsturi un brīnumiem muižas tornī, bet arī noorganizēja skolotājiem radošu meistarklasi- “ Koka virsmu apgleznošana” .

Mīļš paldies visiem skolotājiem par uzticēšanos, lieliskajām idejām un priecīgo noskaņu. Paldies visiem atbalstītājiem - Aizputes pilsētas domei un personīgi Elitai Malovkai, UFB Projekts, personīgi Ilzei Magonei, Antrai Muižarājai, Linardam Blūmam, Ausmai Štālei un Ainai Cērmanei.

Šobrīd 4. netradicionālās mākslas darbu izstāde apskatāma Apriķu Tautas namā. Nākotnē tā apciemos visas Aizputes un Durbes novadu skolas.

Aizputes un Durbes mākslas MA vadītāja Agrita Fausta

Pasākuma foto bilžu galerijā

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads