Aizputes Mūzikas skolas korim Bronzas diploms

 Fotogrāfijā pirmajā rindā no kreisās Renāte Ausmane,Kitija Krista Paspārne,Aleksa Dārta Kronberga,Sannija Zīberga,Samanta Gleizupa,Sabīne Gleizupa,Santa Sanija Eņģele,,Diāna Dubure. Otrajā rindā no kreisās Didzis Gudkovs,Paula Rebeka Biteniece,Hanna Cinovska,Sindija Ruzaiķe,Elīna Gulbe,Elga Alise Kārkliņa,Solvita Valkīra, Māris Mumgaudis,Anna Stieģele,Diāna Daize, vidū diriģente Arta KangīzereAizputes Mūzikas skolas koris diriģentes Artas Kangīzeres vadībā 11.martā piedalījās Jāzepa Vītola IV bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā “Lai skan”, kuru organizēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Mūzikas skolotāju katedra. Konkurss bija veltīts Jēkaba Graubiņa 130 jubilejas gadadienai. Tā kā konkursa uzdevums ir nostiprināt a capella dziedāšanas tradīcijas un iepazīstināt skolēnus ar latviešu klasiķu mūziku, lai godinātu dižā komponista piemiņu katrs kora kolektīvs izpildīja vismaz vienu viņa skaņdarbu.

Konkurss” Lai skan”, desmit dažādās kategorijās, notika 11., 12.martā un pulcēja 54 kolektīvus no visas Latvijas un vairāk kā 1600 dziedātāju.

Aizputes Mūzikas skolas koris šajā konkursā piedalījās pirmo reizi, tādēļ jo īpaši esam gandarīti par iespēju uzstāties JV LMA Lielajā zālē un iegūto Bronzas diplomu.

Mūsu sniegumu vērtēja profesionāla žūrija Arvīds Platpers- JVLMA Kordiriģēšanas katedras docētājs, Dziesmu svētku virsdiriģents, Jānis Erenštreits- Rīgas Doma kora skolas un Rīgas Doma zēnu kora dibinātājs, ilggadējs Dziesmu svētku virsdiriģents, Edgars Vītols- JVLMA Mūzikas skolotāju katedras vadītājs, Dziesmu svētku virsdiriģents, Jānis Ozols- Kora “Maska” mākslinieciskais vadītājs un diriģents .

Paldies koristu vecākiem par atbalstu un Aizputes TV par video ieraksta veikšanu konkursa pieteikumam.

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads