Valsts konkursi mūzikā

 Šajā mācību gadā norisinājās divi valsts konkursi mūzikā- izglītības programmās “Taustiņinstrumentu spēle –Akordeona spēle un “Stīgu instrumentu spēle- Ģitāras spēle”.

Pedagoģes Kristīnes Bražes jaunās akordeonistes no konkursa 2.kārtas ,kura notika Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vsk., atgriezās ar godalgotām vietām -Elgai Alisei Kārkliņai

I vieta, Paulai Rebekai Biteniecei III vieta, Zanei Mellupei- Atzinība. Elga tika izvirzīta uz valsts mēroga konkursa 3.kārtu ,kurā aiz lielajām mūzikas vsk.-Daugavpils un Jelgavas ieguva godalgoto II vietu.

Valsts konkursa ģitāras spēlē 2.kārtā Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vsk. piedalījās pedagoga Naura Vrubļevska audzēkņi - Dāvis Ašmanis, Ēvalds Miks Kārkliņs, Linards Beķeris un Sanija Kalniņa, kura ieguva Atzinību.

Miks Kārkliņš piedalījās arī XXI Latvijas mūzikas skolu sitaminstrumentu izpildītāju konkursā kā sitaminstrumentu spēles audzēknis (pedagogs Andris Ērglis) un konkurencē no 34 mūzikas skolām bija septiņpadsmitais, apsteidzot daudzas lielās mūzikas vsk.

Paldies audzēkņiem ,pedagogiem, vecākiem!

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads