Radi savu pasauli!

 Ar šiem Imanta Ziedoņa vārdiem 28.janvārī Aizputes muzejā tika atklāts Aizputes novada skolēnu radošo darbu izdevuma prezentācijas pasākums.

Izdevumā, kurš izdots pirmo reizi, iekļauti Aizputes novada skolēnu darbi – gan zīmējumi, gan dzejoļi, gan esejas, gan labirinti un krustvārdu mīklas. Izdevumā ir atstātas brīvas vietas lasītāju iztēlei un radošumam, papildinot zīmējumu vai ierakstot savas dzīves atziņas.

Paldies skolēniem un skolotājiem par darbu! Paldies latviešu valodas skolotāju Metodiskās apvienības vadītājai Vitai Valdmanei un mākslas skolotāju Metodiskās apvienības vadītājai Agrita Faustai par izdevuma ideju un noformējumu!

Izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads