Aktualitātes Aizputes Mūzikas skolā

2014.gads Aizputes Mūzikas skolai bijis gana trauksmains, jo viena gada laikā godam izietas divas akreditācijas. 2014.gada februārī akreditēja mūzikas skolas jaunāko programmu ar nosaukumu - Sitaminstrumentu spēle. Taču šā gada rudenī tika gatavota visa nepieciešamā dokumentācija pārējo divpadsmit profesionālās ievirzes izglītības programmu akreditēšanai, jo iepriekšējais akreditācijas termiņš tuvojās izskaņai. Un tā tuvojoties 2014. gada  nogalei saņēmām priecīgo vēsti, ka visas programmas Taustiņinstrumentu spēle,Pūšaminstrumentu spēle,Stīgu instrumentu spēle,Kora klase ar apakšprogrammām  veiksmīgi akreditētas. Akreditācijas termiņš ir seši gadi.

Saku paldies saviem kolēģiem ,audzēkņiem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un atbalstu šajā procesā.

Pirmajā mācību semestrī esam piedalījušies komponista Jāņa Cimzes 200 gadu jubilejai veltītajā Liepājas reģiona profesionālās ievirzes mūzikas skolu festivālā –konkursā. Komandā savas prasmes rādīja Helga Gansone,Sindija,Ruzaiķe,Adelīna Paņēvica,Kristofers Rolands Kangīzers.(Pedagoģes Olga Stankeviča un Sandra Strazdiņa)

Kompozīciju konkursā par latviešu tautasdziesmas” Kumeliņi kumeliņi” tēmu  divām vijolēm, Kristofers ieguva 2.vietu.(ped.Olga Stankeviča)

Paldies  visiem dalībniekiem!

Atkal mēs esam ceļā-
Ceļā uz laimi,
Ceļā uz zvaigznēm,
Ceļā uz cerībām,
Ceļā uz prieku,
Un beigu beigās –
Ceļā uz Ziemassvētkiem.

Lai Ziemassvētku gaisma sniedz spēku, ticību un izturību Jaunā  2015.gada ceļā!

Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads