Aizputes novada skolēnu radošo darbu kalendāra „ Lidojums” atvēršanas svētki – 12.12.2014.

Jau otro gadu mūsu novadā ar Aizputes novada domes finansiālu atbalstu tiek izdots skolēnu radošo darbu kalendārs „Lidojums”. To veido novada latviešu valodas un vizuālās mākslas skolotāju metodiskās apvienības (vadītājas Vita Valdmane un Agrita Fausta). Tā kā nākamais - 2015. gads – pēc Austrumu kalendāra ir Kazas un Aitas gads, tad šogad jaunie mākslinieki ļoti daudzveidīgi centušies attēlot tieši šos dzīvniekus. Daudzos darbos redzamas Aizputes novada ievērojamākās celtnes -pilis, baznīcas – un katram gadalaikam raksturīgie svētki. Savukārt jaunie literāti savos dzejoļos un miniatūrās mēģinājuši vārdos izteikt jaunu cilvēku izjūtas pasaules atklāšanas procesā. Kalendārā ievietoti 76 zīmējumi un literārie darbi, skolēnus konsultējuši 25 skolotāji.

Kalendāra Atvēršanas svētki notika Aizputes novada Tūrisma informācijas un mūžizglītības centrā. Simboliskā lentas pārgriešana tika uzticēta Aizputes novada domes priekšsēdētājam Aivaram Šilim un izpilddirektorei izglītības jomā Elitai Malovkai – cilvēkiem, kuru atbalsts kalendāra tapšanas procesā bija ļoti svarīgs. Paldies par izdevuma radošo vizuālo noformējumu tika sacīts māksliniecei un pedagoģei Ilzei Spīrei. Sarīkojumu vadīja Dzērves pamatskolas skolnieces Annija Ivanovska un Kitija Švītiņa. Pasākuma dalībniekus ar Ziemassvētku dziesmām priecēja Aizputes Mūzikas skolas koris (diriģente Arta Kangīzere), svētku noskaņu papildināja Leļļu mākslas muzeja veidotā Ziemassvētku rotājumu izstāde, kas apskatāma informācijas centrā.

 Paldies Tūrisma informācijas un mūžizglītības centra vadītājai Signei Pucenai par viesmīlību.

Latviešu valodas skolotāju MA vadītāja  Vita Valdmane

Bildžu galerija

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads