Aizputes novadpētniecības muzejs

Save

Save

Save

Vārdnīca

jpa logo

Pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkurss

Aizputes novada dome izsludina pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums 300 EUR; otrās vietas ieguvējs saņems 100 EUR un trešās vietas ieguvējs saņems 50 EUR.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Konkursa dalībniekam līdz 2018. gada 23. jūlijam jāizstrādā unikāls vides dizaina objekts, kas veicinās Aizputes atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Aicinām piedalīties personas ar atraktīvu, interesantu un netradicionālu redzējumu, kas spēj izstrādāt radošu ideju vides objektam.

Svarīgākais dalības nosacījums izraudzīties skici lielformāta vides objektam - jaunai pilsētas robežzīmei.

Autori konkursa darbus (skices) ir aicināti iesniegt elektroniski JPEG formātā. Konkursa darbi jānosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Iesniedzamo skiču skaits nav ierobežots, taču katrs iesniegtais piedāvājums jāiesūta atsevišķi. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2018.gada 3. augustam,  publiskojot tos Aizputes novada pašvaldības portālā www.aizpute.lv

Pretendentu piedāvājumi tiks vērtēti atsevišķi pēc četriem kritērijiem - atbilstība izvirzītajam mērķim, atbilstība pilsētas videi, oriģinalitāte un finansiālais izdevīgums.

Publiskais starptautiskais pilsētas robežzīmes skiču konkurss - nolikums

Aizputes robežzīmju atrašanās vietas

Attīstības nodaļa
tel. 63459150

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads