Projekts Nr.9.2.4.2/16/I/106
Par pozitīvas savstarpējās komunikācijas veidošanu un konfliktu risināšanu

  Eiropas Sociālā fonda 9.2.4.2. projekta  „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros septembra mēnesī Aizputes vidusskolā tiks organizēti 2 pasākumu kopumi pusaudžiem par pozitīvu savstarpējo komunikāciju un konfliktu risināšanu ņirgāšanās profilaksei. 

 
Slimību profilakses un kontroles centrs ir izstrādājis jaunus informatīvos materiālus
 
Pasākums visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai Aizputē

 Šajā un nākošajā gadā līdz 2019. gada septembrim Latvijas pašvaldībās Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” organizē "Pasākumus visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai ESF projekta "Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" ietvaros.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi visām iedzīvotāju vecuma grupām. Parādīt vietējiem novada iedzīvotājiem, ka ar saviem tuviniekiem, ģimeni, draugiem u.c. domubiedriem, kopīgi pavadītais laiks, esot fiziski aktīviem, ne tikai palīdz saglabāt savu un iesaistīto cilvēku veselību un motivāciju turpināt fiziskās aktivitātes, bet arī palīdz stiprināt sociālo kontaktu tīklu, uzlabot savstarpējās attiecības un veicināt dažādu paaudžu saliedētību.

Lasīt tālāk...
 
Aicinām Aizputes novada iedzīvotājus uz Veselības dienu, kas veltīta sirds veselībai!

2018. gada 15. maijā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar biedrību “Latvijas nieru un multiorgānuaizstājterapijas asociāciju” vadīs veselības dienu, kas veltīta sirds veselībai, ieradīsies nefrologi, nieru speciālistu un internisti. 

Veselības diena notiks Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16.

Lasīt tālāk...
 
Iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas lekciju par psihisko veselību un tās veicināšanu

2018. gada 19. maijā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” vadīs lekcijas par psihisko veselību un tās veicināšanu Aizputes novada iedzīvotājiem. Lekcija notiks Aizputes novada, Cīravas pagasta pārvades zālē 19.05.2018 plkst.13:00

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 2
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads