Lauksaimnieki uzsāk diskusiju ciklu

Ar diskusiju par bioloģisko lauksaimniecību, 4.novembrī plkst. 10:00 Durbē, Skolas ielā 3, tiek aizsākts diskusiju cikls par trīs dažādu, aktuālu lauksaimniecības nozaru problēmām un iespējām Liepājas reģionā.

 

9.novembrī plkst.10:00 Grobiņas pagasta kultūras centrā „Robežnieki” gaidīti gaļas liellopu audzētāji.

Trešajā, noslēdzošajā diskusijā aicināti piedalīties atklātā lauka dārzeņu audzētāji, tā norisināsies Priekules novada domē 17. novembrī plkst. 10:00.

Diskusijas, Valsts Lauku tīkla pasākuma „Nozaru ekspertu ziņojumi” ietvaros, rīko Latvijas Zemnieku federācija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļu. Pasākuma mērķis ir veicināt lauksaimniecības nozaru nevalstisko organizāciju un lauku uzņēmēju līdzdalību savu interešu aizstāvēšanā un iesaisti lēmumu pieņemšanā, lai kopīgiem spēkiem risinātu aktuālas nozaru problēmas un Eiropas Savienībai sniegtais viedoklis būtu objektīvs un aptvertu visus Latvijas reģionus, īpaši pozīcijās par Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni.

Papildus informācija mājas lapā www.laukutikls.lv vai zvanot Ievai Kreicbergai pa tālr. 27843096

Informāciju sagatavoja:
Indra Āboliņa
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
VLT Liepājas un Saldus nodaļas speciāliste
Tālr. 63822480
Mob. tālr.28685672
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads