"Tūrisma aktivitāšu veicināšana"

Lauku atbalsta dienests izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pasākumam "Tūrisma aktivitāšu veicināšana"

Projektu iesniegumu pieņemšanu notiks šādās kārtās:

  1. 6.kārta no 2011.gada 10.janvāra līdz 11.februārim ar kopējo publisko finansējumu 1 684 920 LVL (viens miljons seši simti astoņdesmit četri tūkstoši deviņi simti divdesmit lati) apmērā;
  2. 7.kārta no 2011.gada 14.februāra līdz 18.martam ar kopējo publisko finansējumu 1 684 920 LVL (viens miljons seši simti astoņdesmit četri tūkstoši deviņi simti divdesmit lati) apmērā;
  3. 8.kārta no 2011.gada 21.marta līdz 26.aprīlim ar kopējo publisko finansējumu 1 684 920 LVL (viens miljons seši simti astoņdesmit četri tūkstoši deviņi simti divdesmit lati) apmērā.

Pasākuma mērķis – veicināt nelauksaimnieciskās aktivitātes lauku teritorijā, attīstot un pilnveidojot lauku tūrismu un ar tūrismu saistītos pakalpojumus un infrastruktūru.

Projekta īstenošanas vieta – asākuma īstenošanas vieta ir visa Latvijas teritorija, izņemot republikas pilsētas un novadu teritoriālās vienības – pilsētas, kurās ir vairāk nekā 5000 iedzīvotāju. Iedzīvotāju skaitu nosaka, ņemot vērā Centrālās statistikas pārvaldes datus par iedzīvotāju skaitu Latvijas administratīvajās teritorijās iepriekšējā gada sākumā. Pilsētās ar lauku teritoriju pasākumu īsteno tikai lauku teritorijā. Pasākuma īstenošanas vieta nav Babītes novada, Mārupes novada, Olaines novada, Ķekavas novada, Salaspils novada, Garkalnes novada, Ropažu novada, Mālpils novada, Siguldas novada, Inčukalna novada, Carnikavas novada, Ādažu novada, Saulkrastu novada, Baldones novada, Stopiņu novada, Sējas novada un Krimuldas novada Krimuldas pagasta teritorijas.

Atbalsta pretendents :

-Zemnieku saimniecība;
-Fiziskā persona, kura veic saimniecisko darbību;
-Komersants.

(viens no nosacījumiem atbalsta pretendentiem ir: kā tūrisma pakalpojumu sniedzējs ir iekļauts tūrisma bukletā vai mājaslapā internetā, kuru izveido ar tūrisma jomas popularizēšanu saistīta institūcija). Atbalsta intensitāte – 30 – 50% no attiecināmām izmaksām.

Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai centrālā aparāta Klientu apkalpošanas daļā (308.kab.). Projekta iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai ir atrodami mājas lapā www.lad.gov.lv, sadaļā - ES atbalsts – Lauku attīstības programmas pasākumi.

Š.g. 26.janvārī no plkst.12:00-13:30 Siguldas pagasta kultūras namā (Zinātnes iela 7b, Sigulda) Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs (Rīgas RSIC) sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu (LAD) un Siguldas Tūrisma informācijas centru organizē semināru tūrisma uzņēmējiem par izsludināto projekta konkursu Lauku attīstības programmas (LAP) pasākuma „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros. Seminārs ir bezmaksas. Semināra ietvaros iepriekš reģistrētajiem semināra dalībniekiem tiks nodrošināta prezentāciju izdrukas, savukārt semināra ietvaros papildus materiāli (MK noteikumi par konkursa nosacījumiem, projekta iesniegumu veidlapa) izdrukas formā netiks nodrošināti. Ar papildus materiāliem var iepazīties Lauku atbalsta dienesta mājas lapā, sadaļā ES fondi.Interesentiem lūgums līdz š.g. 24.janvārim pieteikt dalību seminārā, sazinoties ar Siguldas Tūrisma informācijas centru, tālrunis 67971335, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads