Projektu konkurss „Zema enerģijas patēriņa ēkas”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātajā konkursā „Zema enerģijas patēriņa ēkas”

Konkursa īstenošanas kārtību nosaka Ministru kabineta 2010.gada 28.decembra noteikumi Nr.1185 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Zema enerģijas patēriņa ēkas" nolikums”.

Konkursa mērķis ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, veicot zema enerģijas patēriņa ēku būvniecību, kā arī esošu ēku rekonstrukciju vai vienkāršoto renovāciju.

Projektu iesniedzēji ir tiešās vai pastarpinātās pārvaldes iestāde, Latvijas Republikas pilsētas vai novada pašvaldības dome, Latvijas Republikā reģistrēts sīkais (mikro), mazais vai vidējais komersants un fiziska persona.

Konkursa ietvaros pieejamais finanšu instrumenta finansējums ir 7 261 722 lati. Konkursa ietvaros vienam projektam pieejamais maksimālais finanšu instrumenta finansējums ir 750 000 latu.

Konkursa ietvaros projektam pieejamā finansējuma atbalsta intensitāte no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām nepārsniedz:

65 % – sīkiem (mikro) un maziem komersantiem un fiziskām personām;
55 % – vidējiem komersantiem;
80 % – tiešās vai pastarpinātās pārvaldes iestādēm un pašvaldībām.

Projekta iesniegumus jāiesniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā no šī sludinājuma publicēšanas dienas līdz 2011. gada 21. martam (ieskaitot) darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:00 Pils ielā 17, 3. stāvā Rīgā vai nosūtot ierakstītā vēstulē pa pastu: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Peldu iela 25, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā sūtot uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt pa pastu: Investīciju departaments, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , kā arī zvanot pa tālr.: 66016779.

MK noteikumi un vadlīnijas pieejamas šajā saitē: http://www.vidm.gov.lv/lat/darbibas_veidi/KPFI/projekti/?doc=11775

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads