LIAA Liepājas biznesa inkubators ir uzsācis pieteikumu pieņemšanu

Informējam, ka LIAA Liepājas biznesa inkubators ir uzsācis pieteikumu pieņemšanu š.g. 2. ceturksnim uzņēmumu uzņemšanai biznesa inkubatorā. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 4. aprīlim.

Pieteikuma veidlapa, aizpildīšanas kārtība un informācija par biznesa inkubatoru programmu ir pieejama LIAA mājaslapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori

18. aprīlī notiks konsultatīvās komisijas sēde, kurā tiks izvērtēti pieteikumi pretendentu uzņemšanai inkubācijā.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. Atgādinām, ka jaunajā inkubatoru programmā ir pieejama arī t.s. pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas un saņemt konsultācijas. Pirmsinkubācijā pieteikumu iesniegšana turpinās nepārtraukti. Katrā biznesa inkubatorā ir izveidota koprades telpa jeb open-office, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā var strādāt, tikties ar klientiem un veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Liepājas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments
Mob. tālrunis: +371 62401092
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Seko Liepājas biznesa inkubatora aktualitātēm: https://www.facebook.com/LIAALiepaja/

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads