Pašvaldība izsludina divus projektu konkursus

Aizputes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām, kura ietvaros NVO var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai kā arī iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursu teritorijas labiekārtošanai, kas veicinātu Aizputes novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un uzņēmējiem, iedrošinot iedzīvotājus īstenot pašu radītu ideju. 

Nevalstisko organizāciju projektu konkursam 2017.gadā paredzētais finansējums ir 3000 EUR, Aizputes novada pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz 600 EUR. Biedrības līdzfinansējuma apjomam jābūt 10 % apmērā no projekta izmaksām.

Iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursam teritorijas labiekārtošanai 2017.gadā paredzētais finansējums ir 2000 EUR, Aizputes novada pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz 1000 EUR. Projektam var būt arī sponsoru un pašu līdzfinansējums, ja projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz 1000 EUR.

Projekta pieteikumi jāiesniedz Aizputes novada domē.

Projekta iesniegšanas laiks no 2017. gada 1.februāra līdz 2017.gada 6.martam
Projekta īstenošanas laiks: 2017. gada 5.aprīļa līdz 2017. gada 31.oktobrim

Ar konkursu nolikumiem var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.aizputesnovads.lv sadaļā Attīstības nodaļa, Aktualitātes

Sīkāka informācija: zvanot pa tālruni  63459145, 22592251 vai rakstot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai vēršoties personīgi Aizputes novada domes Attīstības nodaļā, Atmodas ielā 22, Aizputē, 16.kab.

Attīstības nodaļa

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads