Informācija pensionāriem!

Šobrīd aktuāls ir jautājums par informācijas saņemšanu par pensiju apmēriem un piemaksām. Informējam, ka saņemt konsultāciju par pensiju apmēriem un piemaksām iespējams tikai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, ierodoties personīgi un uzrādot personu apliecinošus dokumentus. Ja nevēlaties braukt klātienē uz kādu no VSAA nodaļām, tad Aizputes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā ir iespējams aizpildīt iesniegumu, lai saņemtu izziņu par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumiem.

Aizputes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā klientu apkalpošanas speciālists palīdzēs aizpildīt iesniegumu par izziņas pieprasīšanu un nosūtīs uz VSAA Liepājas nodaļu. Izziņu par pensijas apmēru VSAA Liepājas nodaļa sagatavos un nosūtīs uz iesniedzēja deklarētās dzīvesvietas adresi. Papildus informējam, ka pakalpojumi ir arī saņemami elektroniski www.latvija.lv, ja klientam ir autentifikācijas rīki (internetbanka vai EID karte).

Vēršam uzmanību, ka ierodoties klientu apkalpošanas centrā, jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments – pase vai personas apliecība.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Kurzemes reģionālās nodaļas:

Liepāja, Graudu iela 50;
Kuldīga, Pilsētas laukums 2;
Saldus, Avotu iela 12.

Aizputes VPVKAC klientu apkalpošanas speciāliste Diāna Lagzdiņa

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads